DLS Tanácsadó

Tőzsdei világcsokor – 2016. március 8.

Vegyes teljesítménnyel zárták a tegnapi kereskedést a tengerentúli börzék. A Dow Jones index például már ötödik napja emelkedő pályán van. A munkaerőpiac megközelítette a teljes foglalkoztatottságot, és halvány jelei mutatkoznak az inflációs ráta növekedésének – mondta el a Fed alelnöke, Stanley Fischer.

Minimális mínuszokkal búcsúztak tegnap az európai tőzsdék. Törökország és az EU vezetőinek tegnapi csúcstalálkozója meglepetést hozott. A törökök azzal álltak elő, hogy kétszer annyi pénzért (2018-ig 6 milliárd eurót jelentene) és az EU csatlakozás felgyorsításért cserébe készek az Európába beáramló migránsokat befogadni. A végleges megoldásra egyelőre várni kell.

Nyoma sincsen már a pénteki forinterősödésnek. A hazai deviza árfolyama tegnap a 307,5-ös szintről 310-ig gyengült az euróval szemben.

DLS Befektetési és Tanácsadó Kft., Szombathely

befektetés | tőzsde | tanácsadás | bróker | online tőzsde | tőzsdei árfolyamok

Cím:
9700 Szombathely, Aréna utca 4.

E-mail:
dls@tozsde1.hu

PSZÁF eng. sz.:
III/42.080/2002.
 

László Balázs
+36 30 155 8161

Serman Tibor
+36 30 155 8152

Bokodi Csaba
+36 30 155 8146

és